Strona główna Wydarzenia Turystyczny do Industriady 2016 trzeci krok

Turystyczny do Industriady 2016 trzeci krok

686
0

Dużymi krokami zbliża się Industriada – Święto Szlaku Zabytków Techniki – największa impreza turystyczna w naszym regionie. Uczniowie grup turystycznych 2TTZ oraz 1THT mimo zbliżających się egzaminów zawodowych, dają z siebie wszystko, by dobrze przygotować się do występów na 11 czerwca 2016. Od godziny 16:00 do 19:00 czekamy na Was wewnątrz budynku michałkowickiego Parku Tradycji. Po wcześniejszych spotkaniach na temat Industriady, wycieczce do michałkowickiego zameczku i Parku Tradycji, przyszedł czas na wypożyczenie hrabiowskich strojów i ćwiczenia swojej roli. Tą część Industriady nazwano WIELOWĄTKOWYM HEPPENINGIEM, a będzie on obejmował: projekt „W MAGICZNEJ SKRZYNI NASZYCH PRZODKÓW- O PRZEMYSŁOWYCH LEGENDACH SIEMIANOWIC I OKOLIC”. Już dziś ogłoszono go HITEM! tegorocznej imprezy. Odwiedzający odbędą osobliwą podróż w czasie uczestnicząc w wielkoformatowej grze planszowej, poznają RODZINĘ RHEINBABENÓW- legendarnych twórców michałkowickiegi przemysłu, a zaglądając do „wnętrza” familoka- kuchni familoka- spotkają naszych gastronomów z klasy 2TTZ i 3TKZ. Jeśli chcecie zobaczyć na czym polega nasze zadanie, kto będzie kim?- przyjdźcie koniecznie na siemianowicką Industriadę 11 czerwca 2016 o 16:00. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ! SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY!