Strona główna Wydarzenia Turystyczny do Industriady 2016 trzeci krok

Turystyczny do Industriady 2016 trzeci krok

513
0

Dużymi krokami zbliża się Industriada – Święto Szlaku Zabytków Techniki – największa impreza turystyczna w naszym regionie. Uczniowie grup turystycznych 2TTZ oraz 1THT mimo zbliżających się egzaminów zawodowych, dają z siebie wszystko, by dobrze przygotować się do występów na 11 czerwca 2016. Od godziny 16:00 do 19:00 czekamy na Was wewnątrz budynku michałkowickiego Parku Tradycji. Po wcześniejszych spotkaniach na temat Industriady, wycieczce do michałkowickiego zameczku i Parku Tradycji, przyszedł czas na wypożyczenie hrabiowskich strojów i ćwiczenia swojej roli. Tą część Industriady nazwano WIELOWĄTKOWYM HEPPENINGIEM, a będzie on obejmował: projekt „W MAGICZNEJ SKRZYNI NASZYCH PRZODKÓW- O PRZEMYSŁOWYCH LEGENDACH SIEMIANOWIC I OKOLIC”. Już dziś ogłoszono go HITEM! tegorocznej imprezy. Odwiedzający odbędą osobliwą podróż w czasie uczestnicząc w wielkoformatowej grze planszowej, poznają RODZINĘ RHEINBABENÓW- legendarnych twórców michałkowickiegi przemysłu, a zaglądając do „wnętrza” familoka- kuchni familoka- spotkają naszych gastronomów z klasy 2TTZ i 3TKZ. Jeśli chcecie zobaczyć na czym polega nasze zadanie, kto będzie kim?- przyjdźcie koniecznie na siemianowicką Industriadę 11 czerwca 2016 o 16:00. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ! SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.