Strona główna Wydarzenia Zakończenie roku i … wakacje!

Zakończenie roku i … wakacje!

742

No i stało się… Wyczekane, upragnione, zaplanowane wakacje stały się faktem. Wraz z dźwiękiem ostatniego dzwonka na korytarzach wszystkim udzieliła się atmosfera wakacyjnej swawoli. I to, że jeszcze kilka dni temu niektórzy zakuwali wzory i definicje bo przedmiot niekoniecznie był ich konikiem, a pozytywną ocenę należy mieć, w ostatni piętek roku szkolnego nic nie znaczyło. Presja obowiązku realizacji wszystkiego co zaplanowane, ciśnienie na 150% i co by jeszcze nie napisać odeszło w niepamięć. Ostatniego dnia roku szkolnego 2015/2016 w COGITO było się czym chwalić! Egzaminy w kwalifikacjach zdane na blisko 100%, 16 świadectw z wyróżnieniem, dziesiątki osób nagrodzonych książkami i dyplomami, listy gratulacyjne i podziękowania od pracodawców tych krajowych jak i zagranicznych, podziękowania za obsługę Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie, dyplomy za osiągnięcia sportowe i wiele wiele innych. Nie sposób wszystkiego wymieniać i wszystkiego pamiętać. Szczerze Cogito Family może powiedzieć, że ten rok szkolny zaliczamy do bardzo udanych i pracowitych. Wszystkim w naszej Cogitowskiej rodzinie należą się podziękowania. Od dziś życzymy pedagogom i młodzieży udanego bezpiecznego wypoczynku i zbierania sił na nowe wyzwania w kolejnym roku szkolnym. Jednocześnie przypominamy o trwającym konkursie na wakacyjną fotkę. No to… słoneczka życzymy!

 [juicebox gallery_id=”37″]