Strona główna Wydarzenia Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin

619
0

W dniach 08 – 12 marca 2017r. odbędą się, jak co roku, Międzynarodowe Targi Turystyczno – Hotelarskie  ITB Berlin ( skrót od Internationale Touristik Börse ), które są największą i najważniejszą tego typu imprezą na świecie skupiającą w 26 halach (160 000 m²) wystawców ze 186 krajów i regionów świata.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO po raz 17 organizuje wyjazd na ITB.

Ciekawostka: w tym roku wyjazd organizują uczniowie III klasy obsługi ruchu turystycznego.

Uczestnictwo w Targach jest nie tylko wspaniałą zabawą, ale także niepowtarzalną lekcją praktycznego wykorzystania instrumentów promocyjnych w działaniach marketingowych hoteli i biur podróży. To także wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów w światowej turystyce. Uczniowie mogą zapoznać się z najnowszymi technikami stosowanymi przez rodzime biura podróży i ich zachodnich konkurentów oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami wiodących europejskich sieci i systemów hotelowych, w których mogą ubiegać się o możliwość odbycia praktyk zawodowych.

Podczas wycieczki, oprócz udziału w targach, uczniowie zwiedzą także Poczdam oraz Berlin.

 

Termin wyjazdu:      08 – 10 marca 2017r.

Transport: autokar

Wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje

Zakwaterowanie: schronisko młodzieżowe; pokoje 2, 4, 6 – osobowe z własną łazienką

Program: zwiedzanie Poczdamu (Cecilienhof, Sans Souci), zwiedzanie Berlina, udział w ITB Berlin

Koszt: ok. 550zł

Poprzedni artykułStop grypie
Następny artykułMłodzieżowy budżet obywatelski (2016)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.