Strona główna Komunikaty Odeszła pani profesor Krystyna Szostak

Odeszła pani profesor Krystyna Szostak

1204
0

pszostak

Z wielkim żalem informujemy, że odeszła pani profesor Krystyna Szostak. W naszej szkole związana była z kierunkami gastronomicznymi od początku ich istnienia. Na co dzień pracowała w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Gustawa Morcinka gdzie kształciła młodzież w latach 1961 – 2003. Wielu z nas pamięta jej zaangażowanie w pracę zawodową, organizowane przez nią przyjęcia i pięknie nakryte stoły. Przed młodymi ludźmi odkrywała w sobie dobrze znany sposób tajniki sztuki kulinarnej oraz szkoliła przyszłych kelnerów, zważając aby każdy z nich by perfekcyjnie obeznany w zasadach savoir-vivre.

Zawsze perfekcyjna, zorganizowana, wymagająca wiele od siebie, ale ponad wszystko pogodna i uśmiechnięta i zawsze aktywna.

Żegnamy Panią, Pani Krystyno…

 

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 17 września o godzinie 9.30 w Michałkowicach.

 

 

Droga młodzieży!

Wielu Waszych rodziców to absolwenci naszej szkoły z czego jesteśmy dumni. Podzielcie się z nimi tą smutną wiadomością. Wielu z nich będzie pewnie chciało uczestniczyć w ostatniej drodze Pani Krystyny.