Strona główna Wycieczki Rajd integracyjny Cogito 2016 – relacja

Rajd integracyjny Cogito 2016 – relacja

967
0

Początek roku szkolnego to w Cogito nie tylko czas powrotu do szkoły i rozpoczęcia nauki w kolejnej klasie, to także ten moment kiedy z ust uczniów często słychać pytanie „Kiedy będzie rajd?”, bowiem tradycją naszej szkoły jest integracyjny rajd uczniów wszystkich klas. Wspólne zdobywanie beskidzkich szlaków cieszy się dużym zainteresowaniem, a każdego roku na szlak wyruszamy w ponad 100 osobowej grupie.

Nie inaczej było w tym roku. Dzięki dużej mobilizacji całej szkolnej rodziny Cogito przygotowania do wyjazdu poszły bardzo sprawnie i szybko. Nagrodą za tę wytężoną pracę była piękna, słoneczna pogoda i fantastyczna atmosfera. Nie zabrakło pysznych kiełbasek czekających na szczycie Błatniej i jak na rajd integracyjny przystało wspólnych zabaw, które pozwoliły się nam lepiej poznać z koleżankami i kolegami z klas pierwszych. „Wspólne zgranie się” przed kolejnym, długim i wyczerpującym, rokiem nauki to ważny, a wręcz niezbędny element naszej szkolno-rodzinnej atmosfery.

W imieniu całej Rodziny Cogito dziękuję wszystkim Uczestnikom rajdu za wspaniałą atmosferę, wspieranie tych, którym wydawało się, że ” nie dadzą rady”, za dobrą organizację grupy i zachowanie, którego wielu może Wam pozazdrościć. Z taką Rodzinką wchodzenie na, najwyższy nawet, szczyt to prawdziwa przyjemność !!! Angelika Pandzia Książka, Kamila Dec, Agnieszka Rubaj, Patrycja Kremiec, Denis Holeś – dziękujemy, za poświęcenie i „wtarganie” sprzętu fotograficznego oraz kamery. Dzięki Wam, oprócz wspomnień mamy jeszcze fantastyczne zdjęcia (wszystkie do zobaczenia na naszym facebook’u) !

Dzięki Wam wszystkim CogitoFamily, jesteście SUPER!