Strona główna Wydarzenia Rajd integracyjny 2016 – informacje

Rajd integracyjny 2016 – informacje

810

UWAGA UCZESTNICY RAJDU !!!

Zbiórka w czwartek o godzinie 7.40 przed szkołą. Planowany wyjazd godz. 8.00, przewidywany powrót pod szkołę ok. godz. 17.30.

Uczniowie niepełnoletni zobowiązani są przynieść zgody na udział w rajdzie  od rodziców lub prawnych opiekunów !

Prognoza pogody jest dobra, ale pamiętajcie, że w górach różnie bywa więc sugerujemy ubiór ” na cebulkę”, warto pomyśleć także o ochronie przeciwdeszczowej ( deszcz nie jest przewidywany, ale przezorny zawsze…. 😉 ). Obowiązkowym elementem stroju jest ODPOWIEDNIE OBUWIE – osoby w sandałach, klapkach, balerinach, szpilkach nie zostaną wpuszczone do autokarów ( bez zwrotu pieniędzy). Na szczycie Błatniej czekać będą na nas kiełbaski, ale warto zaopatrzyć się w kanapki lub inne przekąski oraz wodę mineralną. Każdy z Was zabiera ze sobą, obowiązkowo, dobry humor i uśmiech na twarzy 🙂 W razie pytań proszę o kontakt.

AB

P.S. Kompleksowa organizacja rajdu w dwa dni była piekielnie trudnym zadaniem, ale udało się Nam wszystkim. Bardzo Wam dziękuję za mobilizację i sprawne zebranie pieniędzy. Po raz kolejny pokazaliśmy siłę Cogito Family. Ponad 100 uczniów, 11 nauczycieli i …nieodzowni absolwenci – z taką ekipą to będzie fantastyczny, rodzinny rajd! Raz jeszcze dzięki.😉 

 

#WeAreFamily #CogitoFamily #CogitoJedzieNaRajd