Strona główna Biblioteka „Cogito” – na Śląskich Targach Książki (2016)

„Cogito” – na Śląskich Targach Książki (2016)

710
0

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedzili Śląskie Targi Książki w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, to ogólnopolskie wydarzenie kulturalne, skierowane do miłośników literatury – czytelników , pisarzy, wydawców. Targi oferowały nam  atrakcyjną oprawę programową. Niewątpliwym atutem programu targów były spotkania z autorami, dyskusje i debaty literackie, warsztaty, konkursy, także gry, zabawy i animacje literacko-artystyczne dla najmłodszych. Podczas  Śląskich Targów Książki obok możliwości pozyskania autografów, zakupu książek z najnowszej oferty w promocyjnej cenie czy udziału w licznych spotkaniach literackich uczniowie  mogli, dzięki inicjatywie Śląskich Blogerów Książkowych, wymienić między sobą już przeczytane książki.  Warto było odwiedzić targi i uciec w świat literatury.

Poprzedni artykuł„Międzynarodowy Dzień Turystyki w Andach”
Następny artykułPierwsze pozdrowienia kolejnej grupy z Hiszpanii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.