Strona główna Wydarzenia COGITO świętuje (DEN 2016)

COGITO świętuje (DEN 2016)

729
0

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej szkoły. W COGITO w tym dniu mogliśmy przeżyć lot samolotem w kilku wersjach – polskiej, angielskiej i śląskiej, byliśmy świadkami spektaklu musicalowo-teatralnego bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”,która jak każda bajka zawierała morał. Uczniowie w barwnych strojach wcielili się w kolorowe postacie z bajki, prezentując wysokie umiejętności wokalne, aktorskie oraz taneczne. Na koniec wszystkich uraczono wybitnym utworem wokalistki Anny Wyszkoni „ Nie jesteś sam”.

Poprzedni artykułOd wolontariatu do Brazylii
Następny artykułHiszpanii ciąg dalszy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.