Strona główna Programy Europejskie Hiszpanii ciąg dalszy

Hiszpanii ciąg dalszy

856
0

Nasz pobyt w Walencji powoli dobiega ku końcowi. Został nam jeszcze tylko tydzień praktyk i znów zawitamy w szkolnych progach bogatsi o nowe doświadczenia. Miniony tydzień minął nam bardzo szybko. Wszystkich pochłonęły praktyki przez co nawet nie mieliśmy czasu spotkać się całą grupą. Dziewczyny w Hotelu „Silken” zajmowały się na co dzień obsługą gości w hotelowej restauracji, przygotowywały salę do przyjęcia gości oraz pomagały przy barze, podając gościom kawę oraz inne napoje. Nasz kolega świetnie spisał się w recepcji udzielając turystom niezbędnych informacji oraz zajmował się rezerwacją noclegów i zakwaterowaniem gości. Dziewczyny w firmie „Mundomarino” przez cały tydzień zajmowały się obsługą klienta w biurze, tworzeniem plakatów promujących biuro, sprzedażą rejsów oraz kalkulacją zarezerwowanych rejsów. Niestety przez brzydką pogodę nie mogły spisać się na katamaranie. Koleżanki pracujące w Hotelu „Las Artes” nauczyły się przede wszystkim pracy w zespole oraz bardzo dobrze spisały się przy  obsłudze konsumenta. Pomimo dużej bariery językowej dziewczyny dały sobie świetnie radę. Wszyscy mieszkamy u bardzo miłych i sympatycznych ludzi, których bardzo ciekawi nasze życie w Polsce. Po pracy chętnie chodziliśmy na plażę, jeśli tylko była ładna pogoda. Jutro mamy okazję brać udział w nauce robienia Paelli – tradycyjnej hiszpańskiej potrawy. Wieczorami nie mamy siły na myślenie o imprezach, ponieważ jedyne o czym marzymy po ciężkim dniu to sen. Pozdrawiamy 🙂