Strona główna Programy Europejskie Pierwsze pozdrowienia kolejnej grupy z Hiszpanii

Pierwsze pozdrowienia kolejnej grupy z Hiszpanii

818
0

Buenos Dias Polonia!
Szczęśliwie dolecieliśmy do gorącej Hiszpanii i już 2 października przywitała nas Barcelona, a kilka godzin później dojechaliśmy do pięknej Walencji.
Następnego dnia odbyło się wstępne spotkanie w Esmovii, na którym dowiedzieliśmy się co interesującego nas spotka i jak przygotować się do pracy oraz wspólnego życia z rodzinami, u których mieszkamy.
Spotkanie skończyło się szybko i już w ten sam dzień zaliczyliśmy plażę i nacieszyli się słońcem. Następnego dnia każdy wyruszył na pierwszy dzień w pracy. Dużo nowego, obcego, angielskiego ale przede wszystkim hiszpańskiego! Dla wielu nowa praca okazała się skokiem na głęboką wodę, ale zdystansowaliśmy się podczas wieczornego spotkania z Panią Noemi, która oprowadziła nas po centrum Walencji i w naprawdę ciekawy sposób przybliżyła jego historię. O czym warto wspomnieć-Pani Noemi zabrała nas na 3-częściowe tapas. To było wczoraj. Dzisiaj jest środa. Nowy dzień, nowe przeżycia. Ale plaża ta sama, więc chętnie wszyscy się tam spotkaliśmy. A co przed nami? W piątek wieczorne wyjście w celach edukacyjnych i kulturowych ( czyli jak wieczorne piątki spędzają Hiszpanie ) a w weekend wizyta w oceanarium i muzeum techniki. Zapowiada się ciekawie! Pozdrawiamy gorąco…. naprawdę gorąco! A żeby było wam weselej to przesyłamy filmik z lotniska

Besos! Saludos desde España!

 

PS. Film niebawem