Strona główna Programy Europejskie Pierwsze pozdrowienia kolejnej grupy z Hiszpanii

Pierwsze pozdrowienia kolejnej grupy z Hiszpanii

583
0

Buenos Dias Polonia!
Szczęśliwie dolecieliśmy do gorącej Hiszpanii i już 2 października przywitała nas Barcelona, a kilka godzin później dojechaliśmy do pięknej Walencji.
Następnego dnia odbyło się wstępne spotkanie w Esmovii, na którym dowiedzieliśmy się co interesującego nas spotka i jak przygotować się do pracy oraz wspólnego życia z rodzinami, u których mieszkamy.
Spotkanie skończyło się szybko i już w ten sam dzień zaliczyliśmy plażę i nacieszyli się słońcem. Następnego dnia każdy wyruszył na pierwszy dzień w pracy. Dużo nowego, obcego, angielskiego ale przede wszystkim hiszpańskiego! Dla wielu nowa praca okazała się skokiem na głęboką wodę, ale zdystansowaliśmy się podczas wieczornego spotkania z Panią Noemi, która oprowadziła nas po centrum Walencji i w naprawdę ciekawy sposób przybliżyła jego historię. O czym warto wspomnieć-Pani Noemi zabrała nas na 3-częściowe tapas. To było wczoraj. Dzisiaj jest środa. Nowy dzień, nowe przeżycia. Ale plaża ta sama, więc chętnie wszyscy się tam spotkaliśmy. A co przed nami? W piątek wieczorne wyjście w celach edukacyjnych i kulturowych ( czyli jak wieczorne piątki spędzają Hiszpanie ) a w weekend wizyta w oceanarium i muzeum techniki. Zapowiada się ciekawie! Pozdrawiamy gorąco…. naprawdę gorąco! A żeby było wam weselej to przesyłamy filmik z lotniska

Besos! Saludos desde España!

 

PS. Film niebawem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.