Strona główna Wydarzenia „Cogito” uczy…

„Cogito” uczy…

869

Od 9 stycznia w „Cogito” trwa sesja egzaminacyjna dla uczniów technikum zdających egzaminy w ośmiu kwalifikacjach: T.6, T.10, T.12, T.15, E.12, E.13, E.14 i A.27.

12.01.2017 r. uczniowie zdawali egzamin pisemny, który w naszej szkole od lat ma formę elektroniczną, dzięki czemu uczniowie od razu po egzaminie znają swoje wyniki. Wczoraj zdający mieli powód do zadowolenia – na kilkudziesięciu zdających jedynie dwie osoby nie osiągnęły pułapu wymaganych 50%.

Pomimo, że rozpoczynają się ferie zimowe i uczniowie innych szkół będą odpoczywać, „Cogito” nie zwalnia tempa i kontynuuje sesję egzaminacyjną, ponieważ podczas ferii odbędą się kolejne egzaminy praktyczne.

Życzymy powodzenia i wytrwałości zdającym oraz wspieramy nauczycieli pracujących w komisjach egzaminacyjnych.