Strona główna Wydarzenia „Cogito” uczy…

„Cogito” uczy…

807
0

Od 9 stycznia w „Cogito” trwa sesja egzaminacyjna dla uczniów technikum zdających egzaminy w ośmiu kwalifikacjach: T.6, T.10, T.12, T.15, E.12, E.13, E.14 i A.27.

12.01.2017 r. uczniowie zdawali egzamin pisemny, który w naszej szkole od lat ma formę elektroniczną, dzięki czemu uczniowie od razu po egzaminie znają swoje wyniki. Wczoraj zdający mieli powód do zadowolenia – na kilkudziesięciu zdających jedynie dwie osoby nie osiągnęły pułapu wymaganych 50%.

Pomimo, że rozpoczynają się ferie zimowe i uczniowie innych szkół będą odpoczywać, „Cogito” nie zwalnia tempa i kontynuuje sesję egzaminacyjną, ponieważ podczas ferii odbędą się kolejne egzaminy praktyczne.

Życzymy powodzenia i wytrwałości zdającym oraz wspieramy nauczycieli pracujących w komisjach egzaminacyjnych.

Poprzedni artykułCogito blisko Senegalu
Następny artykuł…i bawi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.