Strona główna Wydarzenia …i bawi

…i bawi

692
0

Mimo nawału pracy społeczność „Cogito” potrafi dobrze się bawić. W ostatni dzień przed zimowymi feriami uczniowie czwartych klas technikum zorganizowali Dzień Maturzysty, zapewniając wszystkim wspaniałą zabawę. Korytarze i sale szkolne zapełniły się ciekawymi postaciami z bajek i filmów. Były wśród nich liczne księżniczki, uczniowie Hogwardu, czarodziejskie zwierzęta z Narnii, strażacy i żołnierze z filmów sensacyjnych a nawet rzymski legionista. Tak przebrani uczniowie klas czwartych częstowali wszystkich pysznymi ciastami, zbierając przy tej okazji drobne datki na dofinansowanie zabawy studniówkowej.  By zapewnić sobie i innym dobrą rozrywkę, zorganizowali wspólne zabawy tj. taneczny pociąg, pląsy w rytm muzyki disco i konkurs na rozpoznawanie smaków. Pełen wspaniałych wrażeń Dzień Maturzysty zakończyła wspólna dyskoteka.

Już jutro, czyli 14.01.2017 r., naładowani dobrą energią maturzyści i ich nauczyciele  będą wspólnie bawić się na balu studniówkowym w  Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie. Życzymy cudownych wrażeń 🙂

Poprzedni artykuł„Cogito” uczy…
Następny artykułPodziękowania dla wydawnictw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.