Strona główna Wydarzenia Jak karnawał, to z COGITO! (2017)

Jak karnawał, to z COGITO! (2017)

860
0

Wolontariat jest działaniem chętnie podejmowanym przez uczniów i nauczycieli ZSP COGITO. Jednym z licznych jego przedsięwzięć jest doroczny bal karnawałowy organizowany dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Karola Boromeusza w naszym mieście. Ostatni z nich odbył się w czwartek 9 lutego b.r. Młodzież i podopieczni ośrodka bawili się wspaniale. Tańce w rytmie disco polo przeplatane były licznymi konkursami z nagrodami. Nie raz łezka stanęła w oku, gdy starsi pensjonariusze zaczęli wspominać młode lata i śpiewać swoje ulubione piosenki. Wszyscy uczestnicy balu z niecierpliwością oczekują następnych wspólnych spotkań i zabaw.

Poprzedni artykułPlan lekcji
Następny artykułPotyczki z liczbą PI w Cogito (2017)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.