Strona główna Wydarzenia Uczniowie COGITO świadomi zagrożeniami pożarem i czadem

Uczniowie COGITO świadomi zagrożeniami pożarem i czadem

834
0

Wiesz, jak zachować się podczas pożaru? Masz świadomość, że czujka tlenku węgla może uratować życie? Wiesz jak rozpoznać objawy zatrucia czadem na te i inne pytania odpowiedzieli uczniowie kierunku technik organizacji reklamy w swoim autorskim spocie reklamowy przesłanym do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem kampanii „Czad i ogień. Obudź czujność” jest popularyzacją wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Podczas kręcenia spotu reklamowego uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami merytorycznymi w tematyce budowania reklam, wykorzystania środków artystycznych oraz posługiwaniem się nowoczesnymi technologiami.

W podziękowaniu za propagowanie akcji i nakręceniu spotu filmowy „Czad morderca nie ma serca” każdy uczeń na swoje ręce otrzymał dyplom.

Poprzedni artykułPodziękowania dla wydawnictw
Następny artykułPlan lekcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.