Strona główna Wydarzenia Uczniowie COGITO świadomi zagrożeniami pożarem i czadem

Uczniowie COGITO świadomi zagrożeniami pożarem i czadem

928

Wiesz, jak zachować się podczas pożaru? Masz świadomość, że czujka tlenku węgla może uratować życie? Wiesz jak rozpoznać objawy zatrucia czadem na te i inne pytania odpowiedzieli uczniowie kierunku technik organizacji reklamy w swoim autorskim spocie reklamowy przesłanym do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem kampanii „Czad i ogień. Obudź czujność” jest popularyzacją wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Podczas kręcenia spotu reklamowego uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami merytorycznymi w tematyce budowania reklam, wykorzystania środków artystycznych oraz posługiwaniem się nowoczesnymi technologiami.

W podziękowaniu za propagowanie akcji i nakręceniu spotu filmowy „Czad morderca nie ma serca” każdy uczeń na swoje ręce otrzymał dyplom.