Strona główna Biblioteka Śląscy blogerzy książkowi w Cogito

Śląscy blogerzy książkowi w Cogito

1024

W czwartek 9 marca 2017 roku uczniowie klas 1 TRK i 1 TH  mieli okazję spotkać się z grupą Śląskich Blogerów Książkowych. Blogerzy przeprowadzili warsztaty, które niewątpliwie wpłyną na rozwój czytelnictwa wśród młodzieży szkolnej. Interesująca treść warsztatów i ciekawa forma na pewno zainspirują jednych do czytania, a innych do pisania własnych blogów. Jeśli ktoś do tej pory miał wątpliwości czy warto poświęcać czas na czytanie albo jakie korzyści mogą płynąć z pisania bloga, na warsztatach znalazł jednoznaczną odpowiedź. Już Henryk Sienkiewicz pisał, że „Gdy się człowiek zaczyta, zawsze albo się czegoś nauczy, albo zapomni o tym co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra”. Dzisiejsza technologia ułatwia nam nie tylko dostęp do literatury, ale też pozwala samemu spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Panie zaprezentowały ogromną wiedzę o  książkach,które  wydawane są współcześnie.

Dziękujemy wspaniałej grupie pasjonatów za przeprowadzone warsztaty. Do zobaczenia w sieci!