Strona główna Wydarzenia „Wybieram Wybory” w COGITO

„Wybieram Wybory” w COGITO

817
0

1 marca 2017 r.  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito” odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”, organizowanym przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, w sumie wzięło w nim udział 22 uczniów z różnych klas. Młodzież musiała wypełnić  test składający się  z 25 pytań dotyczących  procedur wyborczych na podstawie literatury  podanej  w regulaminie.
Były to dość trudne zagadnienia, ale mamy nadzieję, że uczestnictwo w konkursie wzmocni ich znajomość problematyki wyborczej i jednocześnie w przyszłości zaowocuje większym zaangażowaniem obywatelskim.

 

Poprzedni artykułCogito w trosce o przyszłość uczniów
Następny artykułKonkurs filmowy poświęcony Andrzejowi Wajdzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.