Strona główna Konkursy COGITO najlepsze w konkursie fotograficznym (2017)

COGITO najlepsze w konkursie fotograficznym (2017)

816
0

Jak co roku w marcu obchodzimy Światowy Dzień Wody. W Siemianowicach Śląskich jest to również wyjątkowy dzień dla firmy Aqua-Sprint i wszystkich uczestników wrześniowego pleneru artystycznego „Podróż do Źródła…”. Uczniowie siemianowickich placówek oświatowych brali udział  w warsztatach plastycznych i fotograficznych organizowanych przez Urząd Miasta, Aqua-Sprint, ZSP „Cogito” i SP nr 13 im. J. Skrzeka. Autorzy najciekawszych prac zebranych na czasowej wystawie poplenerowej otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W konkursie fotograficznym I miejsce otrzymała Klaudia Wilczok z klasy 4 TIR, na II miejscu uplasowała się Karolina Zdrada z kl. 1 TRK, a wyróżniona została Karolina Gawron z kl. 4 TIR. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.