Strona główna Konkursy COGITO najlepsze w konkursie fotograficznym (2017)

COGITO najlepsze w konkursie fotograficznym (2017)

955
0

Jak co roku w marcu obchodzimy Światowy Dzień Wody. W Siemianowicach Śląskich jest to również wyjątkowy dzień dla firmy Aqua-Sprint i wszystkich uczestników wrześniowego pleneru artystycznego „Podróż do Źródła…”. Uczniowie siemianowickich placówek oświatowych brali udział  w warsztatach plastycznych i fotograficznych organizowanych przez Urząd Miasta, Aqua-Sprint, ZSP „Cogito” i SP nr 13 im. J. Skrzeka. Autorzy najciekawszych prac zebranych na czasowej wystawie poplenerowej otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W konkursie fotograficznym I miejsce otrzymała Klaudia Wilczok z klasy 4 TIR, na II miejscu uplasowała się Karolina Zdrada z kl. 1 TRK, a wyróżniona została Karolina Gawron z kl. 4 TIR. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poprzedni artykułBest wishes from England, czyli ,,Cogito” w Wielkiej Brytanii
Następny artykułWielkanocne spotkanie z COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.