Strona główna Biblioteka COGITO za pan brat z poezją

COGITO za pan brat z poezją

844
0

Uczennice klas pierwszych uczestniczyły na niezwykłym spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemianowicach Ślaskich z siemianowickim poetą Pawlem Englerem. Poeta przybliżył nam swój warsztat, opowiedział o początkach swojej twórczości, pierwszych wierszach, pierwszych miłościach i rozczarowaniach. Pan Paweł mimo młodego wieku ma wiele projektów za sobą. Współpracował z zespołem Oberschelisen, prowadził audycje o poezji w mediach, jest miłośnikiem Śląska i Siemianowic Śląskich. Podczas spotkania zachęcał do pisania wierszy by w ten sposób wyrażać swoje emocje. Spotkanie było bardzo wzruszające mamy nadzieję, spotkać się ponownie. Dziękujemy za wspaniałe chwile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.