Strona główna Biblioteka COGITO za pan brat z poezją

COGITO za pan brat z poezją

910
0

Uczennice klas pierwszych uczestniczyły na niezwykłym spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemianowicach Ślaskich z siemianowickim poetą Pawlem Englerem. Poeta przybliżył nam swój warsztat, opowiedział o początkach swojej twórczości, pierwszych wierszach, pierwszych miłościach i rozczarowaniach. Pan Paweł mimo młodego wieku ma wiele projektów za sobą. Współpracował z zespołem Oberschelisen, prowadził audycje o poezji w mediach, jest miłośnikiem Śląska i Siemianowic Śląskich. Podczas spotkania zachęcał do pisania wierszy by w ten sposób wyrażać swoje emocje. Spotkanie było bardzo wzruszające mamy nadzieję, spotkać się ponownie. Dziękujemy za wspaniałe chwile.

Poprzedni artykułMamy informatyczny ogólnopolski finał! Podbijamy Warszawę!
Następny artykułHello… tu Wolverhampton & Stafford

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.