Strona główna Konkursy Mamy informatyczny ogólnopolski finał! Podbijamy Warszawę!

Mamy informatyczny ogólnopolski finał! Podbijamy Warszawę!

1149
0

Miło jest mi poinformować, że nasza drużyna (Marcin Wach i Mateusz Przybyła) dostała się do finału ogólnopolskiego konkursu POTYCZKI MŁODYCH ADMINÓW (2017). Zadania były na wysokim korporacyjnym poziomie, ale głównym ograniczeniem był krótki CZAS na wykonanie… Mimo tego chłopakom udało się dotrzeć do pierwszej dziesiątki z 80 startujących w całej Polsce drużyn! 27 maja czeka nas finał w Warszawie gdzie zmierzą się już tylko najlepsi! Już samo dotarcie do finału dało chłopakom nagrodę w postaci certyfikatów CLA PL (Certified Linux Administrator), które na pewno przydadzą się do prawdziwej kariery informatycznej administratora systemu. Więcej info na: http://potyczkimlodychadminow.pl. GRATULACJE WACHU! PS. No i gdzie uczą się najlepsi informatycy (w Siemianowicach)? TYLKO W COGITO 😛