Strona główna Biblioteka Spotkanie z młodym pasjonatem (2017)

Spotkanie z młodym pasjonatem (2017)

1298
0

Uczniowie klasy 1 TZ uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Siemianowicach Śląskich z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich z młodym pisarzem Wojciechem Goskiem uczniem 2 klasy liceum. Autor w interesujący sposób opowiadał o swojej pasji jakim jest pisanie. Przystępnym językiem przybliżył nam realizację swojego największego marzenia którym było napisanie książki. Zachęcał młodych uczestników do realizowania swoich marzeń i celów. Przedstawił nam trudną drogę, którą przeszedł by jego marzenie się zrealizowało. Po wielu trudach się udało i efektem tego jest wydana przez wydawnictwo Novares książka pt. „Dziedzic i nowe imperium”. Obecnie młody autor pisze kolejny tom tej fascynującej powieści. Na koniec każdy z uczestników mógł zakupić książkę autora wraz z autografem. Młodemu pisarzowi życzymy powodzenia i wydania kolejnych książek.