Strona główna Konkursy Młodzieżowa Prezydent z ,,Cogito”

Młodzieżowa Prezydent z ,,Cogito”

1253
0

Uczennica klasy pierwszej technikum o profilu reklama z ZSP ,,Cogito”-Aneta Liczberska- została główną laureatką konkursu ,,Mój pomysł na nowoczesne Siemianowice”, w ramach którego przedstawiła projekt dotyczący różnych sfer życia mieszkańców naszego miasta. Komisja pod przewodnictwem Prezydenta Miasta Rafała Piecha doceniła kreatywność oraz nowatorskie spojrzenie na zagadnienia związane z gospodarką, demografią, urbanizacją oraz ekologią Siemianowic Śląskich.

Nagrodą w konkursie było pełnienie funkcji Prezydenta Miasta przez jeden dzień, co stało się niezwykłym doświadczeniem dla uczennicy ,,Cogito”. Aneta miała okazję rozmawiać z Zarządem Miasta o jego pracy, dyskutować na temat podejmowanych uchwał a także uczestniczyć w ważnych wydarzeniach dnia, jak np. korowód dziecięcy, w którym brało udział około 3000 dzieci. Uczennica ,,Cogito” podeszła niezwykle poważnie do swoich obowiązków, zdobyła doświadczenie, które, mamy nadzieję, zaowocuje w przyszłości zaangażowaniem w pracę na rzecz miasta.

Dla naszej szkoły jest to duże wyróżnienie, zwłaszcza że wśród laureatów konkursu znalazła się kolejna uczennica ZSP ,,Cogito”- Julia Moczulska. Nagrodzone projekty powstawały pod kierunkiem pani Ilony Moś- nauczycielki przedsiębiorczości i reklamy.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i mamy nadzieję, że ich kreatywność oraz wiedza przysłużą się rozwojowi Siemianowic Śląskich.

mgr Bożena Rosicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.