Strona główna Wydarzenia Witajcie wakacje! (2017)

Witajcie wakacje! (2017)

1527
0

Upragnione, niecierpliwie wyczekiwane wakacje stały się faktem. Wybrzmiał ostatni dzwonek. Na korytarzach szkolnych powiało pustką, nastała cisza. Zanim jednak w euforycznych nastrojach ruszyliśmy na zasłużony wypoczynek, punktualnie o 9.00, zgromadziliśmy się na boisku szkolnym, gdzie miało miejsce podsumowanie naszych całorocznych i różnorodnych zmagań.   Ostatniego dnia roku szkolnego 2016/2017 w COGITO było się czym chwalić! Egzaminy w kwalifikacjach zdane na blisko 100%, 20 świadectw z wyróżnieniem – 4 uczennice uzyskały średnią powyżej 5.0, dziesiątki osób nagrodzonych książkami i dyplomami, bonami podarunkowymi, zaproszeniami na kolację i obiad, listy gratulacyjne, dyplomy za osiągnięcia sportowe i wiele innych. Nie sposób wszystkiego wymieniać i wszystkiego pamiętać.  COGITO Family może z satysfakcją powiedzieć, że ten rok szkolny zaliczamy do bardzo udanych i pracowitych. Ogromne podziękowania należą się sponsorom, którzy ufundowali liczne nagrody dla wyróżnionych uczniów. Są wśród nich: Ks. Proboszcz Stanisław Moś, Pan Kowolik Restauracja „Piast”, Pan Andrzej Ścigała, Piekarnia „Ziarenko”, Restauracja „Soul City”, Hotel VACANZA i A-Z Biuro Bony Sodexo Pass.

Życzymy pedagogom i młodzieży udanego bezpiecznego wypoczynku i zbierania sił na nowe wyzwania w kolejnym roku szkolnym.