Strona główna Wycieczki Rajd, rajd, rajd … jedziemy!!!

Rajd, rajd, rajd … jedziemy!!!

1190

Do pierwszego dzwonka zostały już dosłownie godziny, w głowach większości z nas zostało wiele wspomnień z wakacyjnych wyjazdów i wielki żal, że następne dopiero za rok. Chcąc nieco ulżyć naszym tęsknotom już dziś zapraszamy na coroczny rajd integracyjny COGITO.  Tradycyjnie wybieramy się w Beskidy, a zauroczeni zeszłorocznym wyjazdem ponownie proponujemy wspólne zdobywanie szczytu Błatniej. Szlak nie jest trudny, widoki piękne, a kiełbaski nigdzie nie smakują tak dobrze jak w schronisku.  Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, a właściwie chodzenia, w tym roku planujemy wędrówkę czerwonym szlakiem z Jaworza na szczyt, zaś powrót niebieskim szlakiem do Wapienicy. Każdego roku nasz wspólny wyjazd jest doskonałą okazją do integracji naszej szkolnej rodziny COGITO.  Żarty, rozmowy, uśmiech, wsparcie, przyjaźń, dobra zabawa i wspólna przygoda to tylko te najważniejsze i najczęstsze  słowa, które pojawiają się przy okazji wspomnień poprzednich rajdów.

Nie może Was zabraknąć !!!

Więcej o celu naszej wyprawy znajdziecie na stronie schroniska: www.blatnia.pl .

Gdzie już wiecie, kiedy….hmmm to zależy od pogody, ale im szybciej tym lepiej czyli raczej połowa września 😉