Strona główna Wydarzenia Dodatkowe kwalifikacje w Cogito!

Dodatkowe kwalifikacje w Cogito!

1184

Po raz kolejny w naszej szkole odbyło się szkolenie animatorów czasu wolnego, dzięki czemu uczniowie zdobyli nowy, poszukiwany w dzisiejszych czasach zawód. Uczestnicy, oprócz wiedzy teoretycznej, zdobyli szereg umiejętności praktycznych. Nie obyło się bez tańców animacyjnych dla dzieci ( mini disco), tańców dla dorosłych (club dances), gier i zabaw integracyjnych oraz animacji wieczornych. Firma „Stageman”, która przeprowadziła szkolenie, oferuje pracę w wielu miejscach w Polsce m.in. Energylandia, Legendia( wyłączność pracy dla animatorów Stageman), a na sezon letni, w takich krajach jak Emiraty Arabskie, Hiszpania, czy Malta.

Na zakończenie, uczniowie otrzymali certyfikaty w języku polskim i angielskim, a dobry humor i pozytywna energia, wypełniły po brzegi nasza szkołę.

COGITO dba o rozwój osobisty swoich uczniów!!!