Strona główna Wydarzenia Dodatkowe kwalifikacje w Cogito!

Dodatkowe kwalifikacje w Cogito!

1109
0

Po raz kolejny w naszej szkole odbyło się szkolenie animatorów czasu wolnego, dzięki czemu uczniowie zdobyli nowy, poszukiwany w dzisiejszych czasach zawód. Uczestnicy, oprócz wiedzy teoretycznej, zdobyli szereg umiejętności praktycznych. Nie obyło się bez tańców animacyjnych dla dzieci ( mini disco), tańców dla dorosłych (club dances), gier i zabaw integracyjnych oraz animacji wieczornych. Firma „Stageman”, która przeprowadziła szkolenie, oferuje pracę w wielu miejscach w Polsce m.in. Energylandia, Legendia( wyłączność pracy dla animatorów Stageman), a na sezon letni, w takich krajach jak Emiraty Arabskie, Hiszpania, czy Malta.

Na zakończenie, uczniowie otrzymali certyfikaty w języku polskim i angielskim, a dobry humor i pozytywna energia, wypełniły po brzegi nasza szkołę.

COGITO dba o rozwój osobisty swoich uczniów!!!

Poprzedni artykułCogito znów wygrywa Brukselę!
Następny artykuł„Przyszłość świata należy do nas!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.