Strona główna Wydarzenia Realizuj marzenia z COGITO

Realizuj marzenia z COGITO

759
0

W październiku tego roku uczniowie klasy III technikum o kierunku technik obsługi turystycznej odbyli trzecią już, miesięczną praktykę zawodową. Jedna z naszych uczennic Martyna Troncik na miejsce swojej praktyki wybrała biuro AKS Centrum Podróży w Chorzowie. Umiejętności oraz wiedza zdobyte na przedmiotach zawodowych zostały zauważone i docenione przez pracowników biura. Dyrekcja firmy, zainteresowana dalszą współpracą zawodową z Martyną, ufundowała jej przelot i tygodniowy pobyt na tunezyjskiej wyspie – Djerba. Uczennica brała udział w imprezie study tour o charakterze promocyjno-szkoleniowym. Podczas pobytu oprócz obowiązków, Martyna miała okazję zwiedzić m.in. Houmt Souk, Djerba Hood Art, „Wyspę Flamingów” oraz poznać kulturę, obyczaje Tunezji. Nie zabrakło również czasu na relaks, na malowniczej plaży jak i rozrywkę podczas imprez integracyjnych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno Martynie jak i innym uczniom.
Drogi gimnazjalisto, jeśli marzy Ci się praca związana ze zwiedzaniem, podróżowaniem po świecie zapraszamy do Zespołu Szkół Cogito na kierunek technik obsługi turystycznej.

Poprzedni artykułCOGITO na XIX Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół
Następny artykułCogito po raz kolejny na Śląskich Targach Książki (2017)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.