Strona główna Wydarzenia Warsztaty z doradztwa zawodowego i Targi Pracy w naszej szkole (2017)

Warsztaty z doradztwa zawodowego i Targi Pracy w naszej szkole (2017)

969

W dniu wczorajszym (tj. 29.11.2017) w COGITO odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego prowadzone przez przedstawiciela Młodzieżowego Biura Pracy w Siemianowicach Śląskich dla klas programowo najwyższych  oraz Targi Pracy dla wszystkich uczniów oraz lokalnych mieszkańców.

Wśród firm, które gościły u nas była firma Randstad Polska Sp. z o.o oraz przedstawiciele firmy Amazon. Oferty pracy również przedstawiało Młodzieżowe Biuro Pracy w Siemianowicach Śląskich. Zainteresowanie podjęciem pracy, nawet sezonowej były ogromne, z czego ogromnie cieszymy się i życzymy sukcesów zawodowych.

Wydarzenie to w naszej szkole odbywa się cyklicznie od paru lat. Organizowane jest  przez pedagoga szkolnego Agatę Dykta przy współpracy Młodzieżowego Biura Pracy w Siemianowicach Śląskich.