Strona główna Wydarzenia Warsztaty z doradztwa zawodowego i Targi Pracy w naszej szkole (2017)

Warsztaty z doradztwa zawodowego i Targi Pracy w naszej szkole (2017)

914
0

W dniu wczorajszym (tj. 29.11.2017) w COGITO odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego prowadzone przez przedstawiciela Młodzieżowego Biura Pracy w Siemianowicach Śląskich dla klas programowo najwyższych  oraz Targi Pracy dla wszystkich uczniów oraz lokalnych mieszkańców.

Wśród firm, które gościły u nas była firma Randstad Polska Sp. z o.o oraz przedstawiciele firmy Amazon. Oferty pracy również przedstawiało Młodzieżowe Biuro Pracy w Siemianowicach Śląskich. Zainteresowanie podjęciem pracy, nawet sezonowej były ogromne, z czego ogromnie cieszymy się i życzymy sukcesów zawodowych.

Wydarzenie to w naszej szkole odbywa się cyklicznie od paru lat. Organizowane jest  przez pedagoga szkolnego Agatę Dykta przy współpracy Młodzieżowego Biura Pracy w Siemianowicach Śląskich.

Poprzedni artykuł„Przyszłość świata należy do nas!”
Następny artykułFirma na start” nagrody rozdane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.