Strona główna Wydarzenia Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO po raz ósmy

Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO po raz ósmy

905
0

Kontynuując tradycję Świątecznych Spotkań z Cogito gościliśmy w szkole dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z Siemianowic Śląskich. W czwartek w godzinach popołudniowych nauczyciele mgr Aleksandra Pytlik, mgr Helena Kruszecka wraz z młodzieżą z Klubu Wolontariatu Cogito z klasy 1 o profilu kucharz i cukiernik zaproponowali dzieciom przygodę z gotowaniem z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Większość dzieci odwiedziła nas już kolejny raz ze swoją opiekunką Patrycją Kulikowską. Przy świątecznie nakrytym stole w naszej sali bankietowej zapanowała świąteczna atmosfera , dzieci ze smakiem degustowały przygotowane przez siebie i starszych kolegów potrawy. Dzieci samodzielnie ozdabiały wcześniej upieczone pierniki oraz pomarańcze goździkami. Na naszych gości czekała niespodzianka w postaci czekoladowych mikołajów oraz maskotek. Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Natalia Burzyńska oraz Natalia Wieszała. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wspólną fotografią oraz śpiewaniem kolęd. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie przed świętami wielkanocnymi.

Poprzedni artykułMaraton Pisania Listów (2017)
Następny artykułTurniej, turniej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.