Strona główna Wydarzenia Fairtrade Film Festival (2018)

Fairtrade Film Festival (2018)

814
0

Młodzież i nauczyciele naszej szkoły brali udział w warsztatach w ramach FAIRTRADE FILM FESTVIAL. Filmy prezentowane w ramach festiwalu przedstawiało ideę FairTrade czyli Sprawiedliwego Handlu. Wyświetlane materiały ukazywały wpływ Fairtrade na sytuację drobnych rolników, pracowników najemnych i rzemieślników z krajów globalnego Południa oraz przedstawiały w szerszym kontekście ekonomię społeczną i solidarne ruchy na rzecz świadomej konsumpcji i zrównoważonego rozwoju. Niektórzy z uczestników po raz pierwszy mieli okazję poznać ideę Sprawiedliwego Handlu.

Poprzedni artykułBądź bezpieczny! Bezpieczne ferie 2018
Następny artykuł„Europejska wymiana doświadczeń” (2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.