Strona główna Wydarzenia Karnawałowy wolontariat z Cogito (2018)

Karnawałowy wolontariat z Cogito (2018)

927
0

Z roku na rok coraz większa liczba uczniów naszej szkoły angażuje się w działalność wolontariatu. Karnawał w pełni, więc nie mogło zabraknąć tradycyjnego balu organizowanego dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Sióstr Boromeuszek. Wolontariusze i pensjonariusze wspólnie bawili się wspaniale, a tańce przeplatane były różnorodnymi konkursami z nagrodami.
Członkowie Klubu Wolontariatu COGITO oraz mieszkańcy DPS już teraz z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania.

 

 

Poprzedni artykułZaczytani (2018)
Następny artykułUWAGA!!! Z ostatniej chwili!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.