Strona główna Wydarzenia „Wiosłuj z Herbertem” (2018)

„Wiosłuj z Herbertem” (2018)

874
0

Rok 2018 został ogłoszony rokiem Zbigniewa Herberta. W związku z tym, że Herbert jest patronem naszej szkoły i bardzo lubił wiosłować, powstał pomysł na zorganizowanie rywalizacji pt. „WIOSŁUJ Z HERBERTEM”, która odbywała się w dniach 21-23 marca 2018 r. Zawody polegały na „wiosłowaniu” przez 5 minut i wykonaniu jak największej ilości powtórzeń na sprzęcie sportowym potocznie nazywanym WIOŚLARZ (użyczonym nam przez właściciela siłowni HERKULES 3000). Rywalizacja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i nieco mniejszą ze strony nauczycieli 😉

Ostatecznie  w kategorii dziewcząt:

  • I miejsce zajęła Karolina Papierz z kl.1KC (240 powtórzeń),
  • II miejsce – Dominika Garbarczyk z kl.2TZ (234 powtórzenia),
  • III miejsce – Natalia Ręczkowska z kl.3THT (229 powtórzeń).

W kategorii chłopców:

  • I miejsce zajął Krystian Kaps z kl.1TRZ (267 powtórzeń),
  • II miejsce – Fijoł Krzysztof z kl.1TRZ (251 powtórzeń),
  • III miejsce – Artur Brzeziński z kl.4TTZ (238 powtórzeń).

Na wyróżnienie zasłużyła Pani Sylwia Gralikowska, która osiągnęła wynik 234 powtórzeń. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i informujemy iż dekoracja zwycięzców odbędzie się 24 maja 2018r. na gali OBCHODU ROKU HERBERTOWSKIEGO w Parku Tradycji. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę i udział w rywalizacji.