Strona główna Sukcesy Wojewódzki półfinał licealiady w piłce siatkowej chłopców

Wojewódzki półfinał licealiady w piłce siatkowej chłopców

924
We wtorek 27.03.2018r w Mysłowicach z udziałem 4 drużyn rozpoczął się półfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców. Na parkiet jako pierwsze weszły zespoły z Katowic i Tychów. Walka toczyła się od pierwszej do ostatniej piłki. W sumie minimalnie lepsi okazali się chłopcy z Tychów. W drugim spotkaniu tej grupy Zespół z Cogito rozegrał mecz z reprezentacją juniorów z Cieszyna i ulegli im 2:0. W kolejnym spotkaniu stoczyliśmy walkę z Katowicami. Graliśmy dobrą siatkówkę i staraliśmy się utrzymać wysoki poziom gry narzucony przez przeciwnika. Jednak oni mieli więcej szczęścia w tie-breaku.
Zawsze mówi się, że półfinały są najtrudniejsze i najważniejsze, to one wszystko ustawiają w dalszych rozgrywkach. Poziom turnieju był naprawdę wysoki, grupa bardzo mocna. Nasi chłopcy sprostali temu wyzwaniu, uzyskując 4 miejsce w półfinałach wojewódzkich.
GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY…
Link do relacji filmowej: https://youtu.be/l8hSX0Q-xao