Strona główna Wydarzenia Wolontariat w Cogito

Wolontariat w Cogito

725
0

Wolontariusze z Klubu Cogito po raz kolejny będą uczestniczyć w organizacji Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych. Pyszny żurek, szyneczki, kiełbaski i ciasta. występy artystyczne, wspólne dzielenie się jajkiem. Tak zapowiada się tegoroczne śniadanie Wielkanocne. Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia w trzech śląskich miastach;
Siemianowicach Śląskich, Chorzowie i Świętochłowicach. Mnóstwo zaangażowanych osób od dawna pracuje nad organizacją imprezy. W naszej szkole od 4 lat cyklicznie odbywają się spotkania licznej grupy wolontariuszy z przedstawicielami Fundacji Wolne Miejsce, którzy organizują śniadania Wielkanocne dla Samotnych oraz Wigilie.
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zgłosili chęć pomocy do pracy przy przygotowaniu śniadania.Nasi wolontariusze pracować będą w dziale kuchennym, kelnerskim , technicznym oraz artystycznym. Zapraszamy do współpracy i pamiętajmy: „Pomagając innym pomagasz sobie”

Poprzedni artykuł„Wiosłuj z Herbertem” (2018)
Następny artykułKolejny sukces Cogito !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.