Strona główna Konkursy Czy Zbigniew Herbert napisał list do prezydenta USA, czyli co wiemy o...

Czy Zbigniew Herbert napisał list do prezydenta USA, czyli co wiemy o naszym patronie?

846
0

Z okazji obchodów Roku Zbigniewa Herberta w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o życiu

i twórczości naszego wielkiego poety, w którym wzięło udział 28 uczniów z różnych klas. Test składający się z 40, nieraz bardzo szczegółowych, pytań obejmował zagadnienia dotyczące nie tylko biografii Zbigniewa Herberta, ale także jego bogatej twórczości. Najlepszą znajomością sylwetki naszego patrona wykazała się Martyna Troncik z klasy trzeciej o profilu turystyczno-hotelarskim. Drugie i trzecie miejsce zajęły uczennice również tej samej klasy- Katarzyna Miendła

dav
dav
dav

oraz Weronika Koza i ex aequo Sandra Mitręga . Wręczenie nagród odbędzie się 24 maja na uroczystej gali w Parku Tradycji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Poprzedni artykułNajlepszy kucharz w Polsce uczy się w Cogito !!!
Następny artykułNowy plan lekcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.