Strona główna Wydarzenia Turniej Dwójek Siatkarskich

Turniej Dwójek Siatkarskich

823

18 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Dwójek Siatkarskich. Do zawodów zgłosiło się 12 par, ostatecznie wystartowało 10, w tym nasi absolwenci Malcherek Dominik i Kosel Grzegorz.
Uczniów podzielono na dwie grupy eliminacyjne, w których mecze rozegrano systemem pucharowym. Po zakończeniu eliminacji wyłoniły się po trzy najlepsze drużyny i zagrały systemem każdy z każdym. Ta runda wyłoniła kandydatów do gry o ostateczną kolejność w turnieju.

1 miejsce – Dominik Malcherek
Grzegorz Kosel

2 miejsce – Krzysztof Henne
Mateusz Myga

3 miejsce – Nicola Sitek
Dawid Lidak

Na zakończenie odbyła się ceremonia wręczenia nagród, której dokonała Pani dyrektor Danuta Kopyczok. Pierwsze 3 drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. W turnieju nie brakowało ciekawych akcji, dobrych zagrań i zaskakujących rozstrzygnięć, a przede wszystkim dobrej zabawy.