Strona główna Wydarzenia Turniej Dwójek Siatkarskich

Turniej Dwójek Siatkarskich

696
0

18 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Dwójek Siatkarskich. Do zawodów zgłosiło się 12 par, ostatecznie wystartowało 10, w tym nasi absolwenci Malcherek Dominik i Kosel Grzegorz.
Uczniów podzielono na dwie grupy eliminacyjne, w których mecze rozegrano systemem pucharowym. Po zakończeniu eliminacji wyłoniły się po trzy najlepsze drużyny i zagrały systemem każdy z każdym. Ta runda wyłoniła kandydatów do gry o ostateczną kolejność w turnieju.

1 miejsce – Dominik Malcherek
Grzegorz Kosel

2 miejsce – Krzysztof Henne
Mateusz Myga

3 miejsce – Nicola Sitek
Dawid Lidak

Na zakończenie odbyła się ceremonia wręczenia nagród, której dokonała Pani dyrektor Danuta Kopyczok. Pierwsze 3 drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. W turnieju nie brakowało ciekawych akcji, dobrych zagrań i zaskakujących rozstrzygnięć, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Poprzedni artykułCogito na podium w turnieju piłki ręcznej
Następny artykułO polskich sklepach po angielsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.