Strona główna Wydarzenia Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

691
0

Kontynuując współpracę z Izbą Rzemieślniczą już po raz trzeci uczniowie COGITO zostali zaproszeni do obsługi kelnerskiej bankietu organizowanego z okazji Jubileuszowej XXV Wielkiej Gali. Uczniowie zmierzyli się z trudnym zadaniem – obsługą prawie 2000 zaproszonych gości.  Profesjonalizm i zaangażowanie naszych uczniów zostało docenione przez Panią Beatę Białowąs – Dyrektora Naczelnego Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Miłą niespodzianką dla uczniów była możliwość udziału w koncercie zespołu PECTUS oraz pamiątkowe zdjęcie z zespołem. Dziękujemy uczniom klas hotelarsko-gastronomicznych za pracę  i czas poświęcony na obsługę tego prestiżowego wydarzenia.

Bożena Trziszka

Poprzedni artykułWyjazd na Międzynarodowe Targi Warsaw Gastro Show
Następny artykułNajlepszy kucharz w Polsce uczy się w Cogito !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.