Strona główna Wydarzenia Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

760

Kontynuując współpracę z Izbą Rzemieślniczą już po raz trzeci uczniowie COGITO zostali zaproszeni do obsługi kelnerskiej bankietu organizowanego z okazji Jubileuszowej XXV Wielkiej Gali. Uczniowie zmierzyli się z trudnym zadaniem – obsługą prawie 2000 zaproszonych gości.  Profesjonalizm i zaangażowanie naszych uczniów zostało docenione przez Panią Beatę Białowąs – Dyrektora Naczelnego Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Miłą niespodzianką dla uczniów była możliwość udziału w koncercie zespołu PECTUS oraz pamiątkowe zdjęcie z zespołem. Dziękujemy uczniom klas hotelarsko-gastronomicznych za pracę  i czas poświęcony na obsługę tego prestiżowego wydarzenia.

Bożena Trziszka