Strona główna Wydarzenia Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

Współpraca COGITO z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Katowicach.

568
0

Kontynuując współpracę z Izbą Rzemieślniczą już po raz trzeci uczniowie COGITO zostali zaproszeni do obsługi kelnerskiej bankietu organizowanego z okazji Jubileuszowej XXV Wielkiej Gali. Uczniowie zmierzyli się z trudnym zadaniem – obsługą prawie 2000 zaproszonych gości.  Profesjonalizm i zaangażowanie naszych uczniów zostało docenione przez Panią Beatę Białowąs – Dyrektora Naczelnego Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Miłą niespodzianką dla uczniów była możliwość udziału w koncercie zespołu PECTUS oraz pamiątkowe zdjęcie z zespołem. Dziękujemy uczniom klas hotelarsko-gastronomicznych za pracę  i czas poświęcony na obsługę tego prestiżowego wydarzenia.

Bożena Trziszka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.