Strona główna Wydarzenia Cogito czyta najmłodszym (2018)

Cogito czyta najmłodszym (2018)

515
0

Wolontariusze z Klubu Wolontariatu Cogito odwiedzili Specjalistyczną Placówkę Wsparcia Dziennego dla Dzieci w dzielnicy Hugo. Podczas spotkania czytali swoim młodszym kolegom bajki, wspólnie zorganizowali gry i zabawy. Śmiechu i radości było bardzo dużo. Przekazaliśmy świetlicy 45 słowników i encyklopedii, które wcześniej zostały zebrane przez uczniów naszej szkoły. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał w prezencie kolorowankę, którą mógł zabrać do domu. Mamy nadzieję, że z naszymi młodszymi kolegami będziemy spotykali się częściej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.