Strona główna Wydarzenia Cogito czyta najmłodszym (2018)

Cogito czyta najmłodszym (2018)

614
0

Wolontariusze z Klubu Wolontariatu Cogito odwiedzili Specjalistyczną Placówkę Wsparcia Dziennego dla Dzieci w dzielnicy Hugo. Podczas spotkania czytali swoim młodszym kolegom bajki, wspólnie zorganizowali gry i zabawy. Śmiechu i radości było bardzo dużo. Przekazaliśmy świetlicy 45 słowników i encyklopedii, które wcześniej zostały zebrane przez uczniów naszej szkoły. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał w prezencie kolorowankę, którą mógł zabrać do domu. Mamy nadzieję, że z naszymi młodszymi kolegami będziemy spotykali się częściej.

Poprzedni artykułWarsztaty konstytucyjne (2018)
Następny artykułBezpieczne wakacje (2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.