Strona główna Biblioteka Cogito na wolności czytania (2018)

Cogito na wolności czytania (2018)

578
0
Wolność czytania po raz ósmy w Chorzowie to impreza promująca czytelnictwo i literaturę. W ramach wolności czytania przez dwa tygodnie w mieście odbywają się różne wydarzenia związane z literaturą i książka. Takie jak: Żywa Biblioteka, spotkania autorskie, spektakle, giełda książek. Uczniowie naszej szkoły brali udział w Żywej Bibliotece oraz w Zbigniew Herbert Performance zrealizowany przez Beatę Chren przy pomocy uczniów klasy 2 i 3 ZS Cogito. Zadaniem naszych uczniów było czytanie poezji Zbigniewa Herberta pośród mieszkańców Chorzowa w centrum miasta. Z zadania tego wywiązali się bardzo dobrze promując naszego patrona. Uczestnikom bardzo dziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.