Strona główna Programy Europejskie Kolejne pozdrowienia z praktyk

Kolejne pozdrowienia z praktyk

814

U nas dziś pogoda typowo angielska, tymczasem w Anglii… dzieje się sporoRelacja przysłana przez ekipę praktykantów jest naprawdę długa i obszerna więc pozwólcie,że dokonamy małego podsumowania:


👍
” Nasz dom, mimo że jest niepozorny, skrywa w sobie moc pomieszczeń i przestrzeni. Codziennie wychodzimy na praktyki, a kiedy wracamy czeka na nas ciepły i przepyszny obiad.”

👍
„Slang, akcent, czasami natłok pracy naszych pracodawców sprawia, że często nasze rozmowy muszą zejść na drugi plan. Jednak w tym natłoku, bardzo przyjemne jest wsłuchiwanie się w to jak mówią Anglicy, jakich słów używają i przede wszystkim rozumienie tego co mówią.”

👍
„Głównym celem naszego przyjazdu poza wycieczkami i obcowaniu z kulturą anglojęzyczną jest szkolenie, oraz poznawanie naszego wybranego zawodu. […] Nikt w pracy nie próżnuje, a poznaje nowe rzeczy, zdobywa doświadczenia, które będą wykorzystane w przyszłości. ”

👍
„Życie to ciągłe doświadczenia, jednak zdobywanie tego zawodowego, w tak odmiennym środowisku jest naprawdę świetne. Uczymy się nowych rzeczy, których nie poznaliśmy tak dokładnie na lekcjach. Warto zaznaczyć również, że poznasz niesamowitych i naprawdę miłych ludzi, wbrew tym stereotypom, iż Anglicy to ponury naród 
Więc drogi uczniu, który to czytasz i zastanawiasz się, czy warto? Warto! „