Strona główna Komunikaty Ważna informacja do egzaminu zawodowego

Ważna informacja do egzaminu zawodowego

597
0

Informacje dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbędzie się w sesji styczeń/luty 2019 są dostępne w zakładce „Egzaminy zawodowe” link do „Egzaminy zawodowe” „ formuła od 2012”. Szczególnie prosimy zapoznać się z „Informatorami”, które zawierają dokładne informacje dotyczące przebiegu egzaminu w części pisemnej i praktycznej oraz wymagania egzaminacyjne z przykładami zadań egzaminacyjnych.

 

Poprzedni artykułEgzaminy zawodowe – wyniki i deklaracje
Następny artykułKolejne pozdrowienia z praktyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.