Strona główna Wydarzenia Cogito z Jeans for a better world#2

Cogito z Jeans for a better world#2

825
0

Nasza szkoła dołączyła do akcji Jeans for a better world#2 która ma na celu tchnięcie nowego życia jeansom. Recykling ich pozwala wykorzystać każdy najmniejszy skrawek materiału.Produkty upcyklingowe wystawione zostaną na akcji charytatywnej, a dochód z niej będzie przeznaczony na wsparcie edukacji nastolatek na Cabo Verde. Uważamy, że edukacja jest podstawą każdej zmiany. Celem akcji jest ufundowanie stypendiów, dzięki którym dziewczynki będą mogły pójść do szkoły zamiast do pracy. Dlatego społeczność uczniowska naszej szkoły przyłączyła się do akcji i zebrała na ten cel 35 par jeansów, które chociaż w małym stopniu mogą poprawić życie nastolatek. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wsparcie.