Strona główna Wydarzenia Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (2018)

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (2018)

721
0

Klasy pierwsze i drugie naszej szkoły uczestniczyły w EUROPEJSKIM KONGRESIE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW W KATOWICACH.
Uczniowie uczestniczyli w różnych panelach tj: Biznes + pasja = sukces, Optymalna forma organizacyjna i prawna prowadzenia biznesu, Marketing-synergia mediów. Uczestnicy dowiedzieli się jak przekłuć własną pasję w dochodowy biznes, że należy spojrzeć na nią z szerszej perspektywy. Osoba z konkretnymi zainteresowaniami, świadomością naturalnych predyspozycji i doświadczenia – wie co robić aby osiągnąć sukces w biznesie. Podczas targów uczniowie mogli zobaczyć stoiska wystawców pod kątem reklamy, a także napić się kawy i pograć w gry w wirtualnej rzeczywistości.
Zdobywanie praktycznej wiedzy w ciekawy sposób – na to stawia COGITO już od pierwszej klasy. Poniżej zamieszczamy zdjęcia abyście sami mogli zobaczyć, co możecie zyskać będąc uczniami naszej szkoły.

Poprzedni artykułCogito dla Niepodległej!
Następny artykułKonkurs Pięknego Czytania (2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.