Strona główna Wydarzenia Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (2018)

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (2018)

781
0

Klasy pierwsze i drugie naszej szkoły uczestniczyły w EUROPEJSKIM KONGRESIE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW W KATOWICACH.
Uczniowie uczestniczyli w różnych panelach tj: Biznes + pasja = sukces, Optymalna forma organizacyjna i prawna prowadzenia biznesu, Marketing-synergia mediów. Uczestnicy dowiedzieli się jak przekłuć własną pasję w dochodowy biznes, że należy spojrzeć na nią z szerszej perspektywy. Osoba z konkretnymi zainteresowaniami, świadomością naturalnych predyspozycji i doświadczenia – wie co robić aby osiągnąć sukces w biznesie. Podczas targów uczniowie mogli zobaczyć stoiska wystawców pod kątem reklamy, a także napić się kawy i pograć w gry w wirtualnej rzeczywistości.
Zdobywanie praktycznej wiedzy w ciekawy sposób – na to stawia COGITO już od pierwszej klasy. Poniżej zamieszczamy zdjęcia abyście sami mogli zobaczyć, co możecie zyskać będąc uczniami naszej szkoły.