Strona główna Programy Europejskie Kolejna relacja z Wielkiej Brytanii

Kolejna relacja z Wielkiej Brytanii

731
0

W nowy tydzień wchodzimy z wieloma zmianami. Klasa 3THT właśnie dziś rozpoczyna swoją brytyjską przygodę z praktykami. Wczorajszy lot przebiegał sprawnie i już popołudniu dziewczyny były na miejscu. Tymczasem z Wielkiej Brytanii powróciły klasy 3 TRK i 3 TZ. Oto kilka ich wspomnień:

„…Praktyki: codziennie nabywamy nowych, przydatnych umiejętności oraz doskonalimy te, które nabyliśmy już w szkole, a które z całą pewnością zaowocują sukcesami w przyszłej pracy i zadowolą naszego potencjalnego pracodawce. Nie możemy narzekać na ich przebieg i chociaż nie możemy powiedzieć, ze jest łatwo, to na pewno jesteśmy zadowoleni i polecamy każdemu spróbować właśnie tej opcji, jaka są praktyki
poza granicami Polski!

Poza praktykami?
Po pierwsze: Walia- połączenie morza i gór, które poruszyło niezaprzeczalnie naszymi sercami i zapadło w naszej pamięci na długi czas. Nawet słynny walijski wiatr nie jest w stanie zaprzeczyć temu pięknu!
Liverpool- doże miasto, na którego ramionach wyrosły legendy, znani na całym świecie- The Beatles! Jeden z największych portów oraz miasto pełne swoistego uroku!
Londyn- na nasze nieszczęście, zastała nas tam typowo angielska pogoda. Nie była ona jednak przeszkoda do zachwycenia się pięknem tego miasta i podziwiania go z samego szczytu London Eye! U Madame Tussa spotkaliśmy sławy kina i nie tylko, mieliśmy też przyjemność

poznać superbohaterów z uniwersum Marvela, czy bajkowe postaci, a nawet polityków i historyczne postaci.

Pora podsumować: jeśli ktokolwiek obawia się wyjazdu, niech odłoży leki na bok i postawi na swój rozwój! Ten rodzaj praktyk jest nie tylko świetnym sposobem na zdobycie doświadczenia i udoskonalenia swoich umiejętności, ale jest tez świetną przygoda na poznanie świata i zobaczenie ciekawych miejsc! Po raz kolejny możemy powiedzieć, że warto!

Do zobaczenia! ”