Strona główna Wydarzenia Sprawiedliwy Handel – szkolenie we Wrocławiu (2018)

Sprawiedliwy Handel – szkolenie we Wrocławiu (2018)

737
0

W dniach 27-28 września we Wrocławiu odbyły się warsztaty pt. „Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu – jak prowadzić kampanię w szkole”.
W szkoleniu wzięli udział nauczyciele w tym także z Zespołu Szkół Cogito oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i zainteresowani prowadzeniem kampanii promujących Sprawiedliwy Handel i zrównoważony rozwój na terenie szkół, a także uczelni i lokalnych społeczności.
Podczas spotkania uczestnicy uzyskali użyteczne umiejętności w zakresie skutecznego prowadzenia kampanii w szkołach i relacjonowania jej w mediach społecznościowych oraz wymienili się doświadczeniami i dobrymi praktykami: z Tadeusz Makulski, Elżbieta Wardzała i Rozalia Wiśniowska w EkoCentrum Wrocław.