Strona główna Programy Europejskie …wszystko co dobre, szybko się kończy…

…wszystko co dobre, szybko się kończy…

759
0

Ostatni dzień praktyk był dla dziewczyn z klasy III THT pełen wrażeń. Po powrocie z praktyk udały się do sąsiedniego miasteczka na kręgielnię. Przed rozpoczęciem zabawy Pan Piotr Wysocki wręczył dziewczynom certyfikaty potwierdzające odbytą praktykę zagraniczną. Po części oficjalnej przyszedł czas na grę, podczas której dziewczyny świetnie się bawiły. Gdy czas gry dobiegł końca zostały zaproszone na pyszny obiad i deser.

Zadowolone i z pełnymi brzuszkami wróciły do domu aby rozpocząć pakowanie walizek.

W sobotę ok. południa wyruszyłyśmy w drogę na lotnisko. W czasie podróży dziewczyny stwierdziły, że żal wracać do domu i chciałyby zostać dłużej, ponieważ były bardzo zadowolone z miesięcznego pobytu w Wielkiej Brytanii;)