Strona główna Sukcesy Cogito wygrywa w turnieju piłki siatkowej (2018)

Cogito wygrywa w turnieju piłki siatkowej (2018)

652
0

24 listopada w sobotę odbyła się XIII edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Michałkowicach. Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwał TKKF „Jedność” oraz TKKF „Falklandy”. Siatkarze z ZS Cogito zwyciężyli nie tracąc seta. Zespoły otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Gratulacje dla Naszych Chłopaków.

Poprzedni artykułInformacje bieżące MEN
Następny artykułSukces Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.