Strona główna Wydarzenia Kawiarenka Cogito z Fair Trade (2018)

Kawiarenka Cogito z Fair Trade (2018)

520
0
Wczoraj podczas zebrania z rodzicami w naszej kawiarence promowaliśmy produkty z certyfikatem Fair Trade. Serwowaliśmy ciasta upieczone z kakao, czekolady, kawy, cukru z certyfikatem Fair Trade. Uczniowie przedstawiali rodzicom i nauczycielom idę Sprawiedliwego Handlu. Przybliżyli uczestnikom korzyści jakie przynosi Sprawiedliwy Handel takie jak: godziwa płaca za ciężką pracę, inwestowanie w rozwój,poprawa sytuacji kobiet, ochrona praw człowieka. Podczas spotkania odbywała się projekcja filmów o tematyce Far Trade. Spotkanie odbyło się w ramach podpisanej Deklaracji Poparcia dla Sprawiedliwego Handlu. Uczniom oraz Renacie Olszak za pyszne ciasta dziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.