Strona główna Programy Europejskie Kolejne spotkanie z uczestnikami PO-WER

Kolejne spotkanie z uczestnikami PO-WER

328
0

Tradycją realizowanego od wiosny tego roku projektu praktyk zagranicznych PO-WER stały się spotkania z młodzieżą powracającą z praktyk. Nie inaczej było w przypadku ostatniej grupy, która w październiku pojechała do Wielkiej Brytanii na swój miesięczny staż. Uczestniczki projektu wróciły pełne wrażeń zarówno tych związanych ze szkoleniem jak i tych związanych z miesięcznym pobytem w obcym kraju. Nasze uczennice opowiedziały nam o swoich praktykach, zadaniach jakie wykonywały i jak radziły sobie z językiem angielskim w codziennych kontaktach z przełożonymi, współpracownikami i klientami hoteli i bur podróży w których odbywały szkolenie. Wszystkie zgodnie twierdziły, że początkowy stres związany z wejściem w nowe role, szybko minął, bowiem okazało się, że są one dobrze przygotowane zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym do stawianych przed nimi wyzwań.  Spotkanie nie mogło obyć się bez wspomnień związanych z atrakcjami turystycznymi Wielkiej Brytanii, bowiem tym razem w wyjeździe brały udział uczennice klasy hotelarsko-turystycznej. Tak więc ich opowieści o tym co zwiedziły podczas swojego pobytu na Wyspach także można uznać za część szkolenia. Do udziału w spotkaniu, jak zawsze, zaprosiliśmy naszych uczniów, nauczycieli, a także współpracujące ze szkołą firmy i instytucje.

Poprzedni artykułList Minister MEN
Następny artykułMaraton Pisania Listów w naszej szkole (2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.