Strona główna Sukcesy Cogito na podium w konkursie wojewódzkim (2018)

Cogito na podium w konkursie wojewódzkim (2018)

655
0

Dnia 30.11.2018 r. w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, odbył się finał wojewódzkiego konkursu wiedzy „MARKI TURYSTYCZNE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO” zorganizowanego przez Śląską Izbę Turystyki. Honorowy patronat objął Marszałek Województwa Śląskiego, Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Dziennik Zachodni.

W konkursie wzięły udział 4-osobowe reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalnych kształcące w zawodzie technik obsługi turystycznej. Zespół Szkół COGITO zajął II miejsce!!! Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Troncik, Weronika Koza, Katarzyna Miendła oraz Szymon Byczek, przygotowani przez nauczyciela przedmiotów zawodowych mgr Adama Łukasika.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

Poprzedni artykułMaraton Pisania Listów 2018
Następny artykułPiernikowe Cogito

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.