Strona główna Sukcesy Cogito na podium w konkursie wojewódzkim (2018)

Cogito na podium w konkursie wojewódzkim (2018)

747

Dnia 30.11.2018 r. w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, odbył się finał wojewódzkiego konkursu wiedzy „MARKI TURYSTYCZNE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO” zorganizowanego przez Śląską Izbę Turystyki. Honorowy patronat objął Marszałek Województwa Śląskiego, Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Dziennik Zachodni.

W konkursie wzięły udział 4-osobowe reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalnych kształcące w zawodzie technik obsługi turystycznej. Zespół Szkół COGITO zajął II miejsce!!! Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Troncik, Weronika Koza, Katarzyna Miendła oraz Szymon Byczek, przygotowani przez nauczyciela przedmiotów zawodowych mgr Adama Łukasika.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.