Strona główna Konkursy Piernikowe Cogito

Piernikowe Cogito

644
0

W dniu 10 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół „Cogito” odbyła się kolejną edycja konkursu „Zdobienia świątecznych pierników”. Piernikowo-świąteczny klimat stworzyli uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, cukiernik i kelner. W konkursie wzięło udział 11 uczestników, którzy wykazali się zmysłem artystycznym, zręcznością i pomysłowością. Jury długo zastanawiało się nad przyznaniem trzech pierwszych miejsc z powodu wysokiego poziomu tegorocznego konkursu, ostatecznie I miejsce przyznano Klaudii Stolarczyk, II Patrycji Głogowskiej i III Annie Ulbrich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Poprzedni artykułCogito na podium w konkursie wojewódzkim (2018)
Następny artykułTurniej Piłki Siatkowej Fair Trade (2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.