Strona główna Konkursy Piernikowe Cogito

Piernikowe Cogito

491
0

W dniu 10 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół „Cogito” odbyła się kolejną edycja konkursu „Zdobienia świątecznych pierników”. Piernikowo-świąteczny klimat stworzyli uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, cukiernik i kelner. W konkursie wzięło udział 11 uczestników, którzy wykazali się zmysłem artystycznym, zręcznością i pomysłowością. Jury długo zastanawiało się nad przyznaniem trzech pierwszych miejsc z powodu wysokiego poziomu tegorocznego konkursu, ostatecznie I miejsce przyznano Klaudii Stolarczyk, II Patrycji Głogowskiej i III Annie Ulbrich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.