Strona główna Wydarzenia Świąteczne spotkanie z Cogito (2018)

Świąteczne spotkanie z Cogito (2018)

567
0

Kontynuując tradycję Świątecznych Spotkań z Cogito gościliśmy w naszej szkole dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z ul. Matejki 4. We wtorek w godzinach popołudniowych nauczyciele Bożena Trziszka, Helena Kruszecka oraz Aleksandra Pytlik wraz z młodzieżą klasy trzeciej o profilu kelner i uczniem klasy trzeciej o profilu technik żywienia i organizacji usług zaproponowali dzieciom przygodę z pieczeniem pierników z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z sąsiadującej ze szkołą świetlicy odwiedziły nas po raz pierwszy ze swoją wychowawczynią Marzeną Gasztold-Lukoszek i samodzielnie wypiekali i ozdabiali pierniki w nowo wyremontowanej pracowni gastronomicznej. Wykonane pierniki przez dzieci były bardzo oryginalne i pomysłowo udekorowane. Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Natalia Janota, Weronika Cieślik, Allan Pastuszak. Spotkanie dla naszych uczniów z młodszymi kolegami było bardzo pouczające. Nasi goście Wiktoria i Kamil stwierdzili po zajęciach, że w przyszłości chcą zostać cukiernikami. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wspólną fotografią. Mamy nadzieję no kolejne spotkanie przed świętami Wielkiej Nocy.

Poprzedni artykułTurniej Piłki Siatkowej Fair Trade (2018)
Następny artykułWolontariusze Cogito na Wigilii dla Samotnych (Katowice 2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.